Comfortvet.pl

  • nasza lokalizacja

    Kijowska 11

lek.wet. Katarzyna Koprowska-Pyzel

lek.wet. Katarzyna Koprowska-Pyzel

Kardiologia, Anestezjologia

Doświadczenie

lek.wet. Katarzyna Koprowska-Pyzel absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, który ukończyła z wyróżnieniem w roku 2012.

Już od czasu studiów odbywała praktyki u boku lek. wet Rafała Niziołka w lecznicy dla małych zwierząt szlifując swoją wiedzę z dziedziny kardiologii i anestezjologii. Z tego powodu jej główne zainteresowanie zawodowe dotyczy prowadzenia znieczulenia u pacjentów kardiologicznych, oddechowych oraz podwyższonego ryzyka anestezjologicznego.

Od 2013r jest członkiem stowarzyszenia AVA (Association of Veterinary Anaesthetists). Z uwagi na swoje zainteresowania odbyła szereg staży i szkoleń anestezjologicznych pod kierunkiem znanych zagranicznych specjalistów. Od 2016 roku wraz z szwajcarską firmą prowadzi w Polsce Międzynarodową Szkołę Anestezjologii Weterynaryjnej (VASTA), mającą na celu edukację oraz rozwinięcie tej dziedziny weterynarii w naszym kraju.

Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą prowadząc szkolenia z tego zakresu, oraz jako autorka publikacji naukowych. 

Dzięki jej umiejętnościom oraz wiedzy nasi pacjenci, którzy są poddawani poważnym zabiegom mogą być znieczulani oraz wybudzić się przy zapewnieniu najwyższych standardów.

Na codzień przyjmuje jeszcze pacjentów kardiologicznych w przychodni Vetcardia zajmując się diagnostyką i leczeniem chorób serca u psów, kotów i koni. 

Prywatnie pała miłością do koni,  lubi aktywny tryb życia. Często podróżuje. Właścicielka dwóch psów suczki Pandy, oraz psa Granda.