Comfortvet.pl

  • nasza lokalizacja

    Kijowska 11

O nas

Pomysł stworzenia Przychodni COMFORTVET zrodził się w naszych głowach na skutek obserwacji najlepszych klinik na świecie.
Poziom opieki nad zwierzętami jaki prezentują, pokazał nam, że można lepiej.
Zobaczyliśmy oczyma wyobraźni miejsce, które podąża za najnowszymi trendami, w którym nasi pacjenci otoczeni są opieką i czują się komfortowo, jak w domu.

Naszą najważniejszą intencją jest, aby działać w pełni profesjonalnie, zminimalizować stres, który towarzyszy zwierzakowi podczas wizyty u specjalisty i ograniczyć ryzyko wystąpienia bólu, w trakcie i po zabiegu.
Stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta i fachową opiekę na wszystkich etapach leczenia. Wybieramy nowoczesne, małoinwazyjne metody, jak laparoskopia czy torakostopia, by nie narażać zwierzaka na dodatkowe cierpienie.

Bezpieczeństwo podczas zabiegu, to kolejny filar naszej filozofii, dlatego zapewniamy pełny, profesjonalny monitoring anestezjologiczny. Wasz pupil zaśnie i obudzi się pod okiem wyspecjalizowanej kadry.

Bo COMFORTVET to miejsce przyjazne również właścicielom zwierząt. Jesteśmy świadomi zmian, jakie zachodzą we współczesnym świecie. Coraz częściej traktujemy nasze zwierzęta jak członków rodziny, jak nasze dzieci. Dlatego pragniemy zapewnić każdemu opiekunowi pełną informację o stanie zdrowia jego przyjaciela. O tym jak będzie wyglądało leczenie, co może się dziać, jak reagować. Damy Wam tyle czasu ile trzeba, odpowiemy na wszystkie pytania. Chcemy abyście byli w stałym kontakcie z naszymi specjalistami.
Spokój i komfort Waszych podopiecznych jest dla nas najważniejszy, dlatego utworzyliśmy dwa oddzielne szpitale: dla psów i dla kotów, gdzie zwierzęta będą mogły dochodzić do siebie po zabiegach.
Chcemy abyście byli blisko swoich pupili, abyście mogli dać im nie tylko specjalistyczną opiekę ale też otoczyć ich miłością. Stąd pomysł aby stworzyć specjalny pokój, w którym właściciel będzie mógł towarzyszyć zwierzakowi w okresie okołooperacyjnym.